Про компанію

Охоронна компанія "Системи Безпеки" працює на ринку охоронних послуг з 2004 року та має значний досвід у наданні таких послуг: проектування, монтаж, налагодження систем охоронної та пожежної сигналізації та подальше обслуговування, відеоспостереження та систем контролю та управління доступом, надання послуг з фізичної охорони.

Системи Безпеки має власний пульт централізованої охорони, спеціалізовані автомобілі, оснащені, згідно ліцензійних умов, а також кваліфікований персонал технічних фахівців і штат надійних і перевірених охоронців, до складу яких входять колишні співробітники СБУ, ЗСУ, МВС, які мають значний професійний досвід та уміло використовують одержані знання на практиці.

Всі об’єкти, які охороняє група компаній «Системи Безпеки», приймаються під матеріальну відповідальність.

Наші послуги повністю відповідають сучасним вимогам і стандартам, основою яких є не тільки висока якість, але і професійна етика, заснована на дотриманні принципу конфіденційності.

Ми завжди готові запропонувати та обговорити найоптимальніший для об'єкта режим охорони, вартість охоронних послуг, розглянути пропозиції та побажання щодо здійснення охорони.

Основне спрямування діяльності:

Системи безпеки

Це сукупність заходів, за допомогою яких забезпечується збереження матеріальних цінностей, фізична охорона приміщення чи території, підтримання пожежної безпеки на належному рівні, ведеться контрольно-пропускний режим, ефективна охорона та ін. Це далеко не весь спектр охоронних послуг, котрі входять в поняття системи безпеки. Наша компанія за рівнем професіоналізму та переліком послуг задовольнить найвибагливіших клієнтів. До того ж ціни на послуги нашої компанії досить демократичні, розраховуються для кожного клієнта індивідуально, у відповідності до його вимог. Нижче більш детально описані деякі послуги компанії.

Протипожежний захист

протипожежний захист, пожежна сигналізаціяЩоб вберегти підприємство, торгову або складську споруду від можливої пожежі не досить знати та довести до всіх працівників правила пожежної безпеки, необхідно також вжити повний спектр профілактичних заходів та заходів, що спрямовані на боротьбу з вогнем. Тільки в такому випадку ваша споруда буде дійсно захищеною. Це і є протипожежний захист. Основними заходами є проектування та встановлення установок для пожежогасіння, первинні засоби пожежогасіння, спеціальна обробка приміщення. Але найбільш актуальним заходом протипожежного захисту вважається пожежна сигналізація. Наші спеціалісти візьмуть на себе зобов'язання по проектуванню, монтажу, налагодженню та технічному обслуговуванню пожежної сигналізації на вашому об'єкті.

Блискавкозахист

блискавкозахистЦе комплекс спеціальних заходів та технічних рішень, що спрямовані на захист споруди, майна та людей від можливого удару блискавки. Звичайно, блискавка - це природнє явище, котре може ніколи не вразити ваше житло чи об'єкт, але ж навіщо ставити свою безпеку в залежність від випадку, якщо сучасний блискавкозахист дозволить звести на нівець можливі  негативні наслідки грози. Самостійно без спеціального обладнання та знань таку складну систему встановити неможливо, тому радимо вам довірити це професіоналам.

Охоронна сигналізація

Якщо Вас часто не буває вдома, то слід подумати про захист свого житла від стороннього проникнення. Як показує практика, навіть сучасні вікна та двері не можуть бути нездоланною перешкодою для злочинців, а охоронна сигналізація - це надійний захист вашого житла чи будь-якої іншої споруди. Спеціальні датчики реагують на рух та розбитя скла.Вікна, двері оснащуються датчиками на відчинення. До споруди неможливо потрапити без відповідного сигналу на пульт охорони. А наші групи миттєвого реагування, які укомплектовані колишніми співробітниками МВС та СБУ, дуже швидко дістануться об'єкту, що охороняється та зможуть запобігти розкраданню вашого майна та затримають порушників.

Охорона об'єктів

охорона об'єктівОб'єкти будь-якої форми власності потребують ретельної охорони, адже без служби безпеки не може функціонувати жодна організація. Досить дієвим методом охорони виступає фізична охорона об'єктів. Адже в такому випадку охоронник знаходиться безпосередньо на об'єкті і може одразу реагувати на ситуацію, що склалася. Професійні співробітники нашої компанії уже мають значний досвід охорони складських та виробничих приміщень, магазинів, парків, скверів, будівельних майданчиків. Ми зможемо забезпечити громадський порядок на будь-яких заходах. Всі охоронці пройшли спеціальні курси підготовки та перевірки, мають відповідні посвідчення. Окрім того більшість з них в минулому працювали в МВС та СБУ, всі без виключення служили в ЗС України, тому ви можете бути впевнені в їх компетентності.

Більш детальний список послуг:

  • Централізована охорона об'єктів різної форми власності - квартир, офісів, інших приміщень тощо;
  • Централізоване пожежне спостереження (спостереження за станом пожежної сигналізації);
  • Виклик груп швидкого реагування;
  • Проектування, монтаж, обслуговування засобів сигналізацій: охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, пожежогасіння, відеоспостереження, контролю доступу та периметрального захисту;
  • Вогнезахисна обробка матеріалів та конструкцій. Продаж вогнегасників;
  • Електромонтажні роботи;
  • Здійснення гарантійного та післягарантійного обслуговування встановлених систем;
  • ПРОЕКТНО ВИШУКУВАЛЬНІ РОБОТИ

Охорона об'єктів за допомогою пульта централізованого спостереження:

  • Оперативне реагування мобільних груп затримання

Забезпечуємо повну конфеденційність, надійність , матеріальну відповідальність та страхування наданих послуг.

Для отримання  більш детальної інформації звертатися за телефонами:

097-288-11-50     73-60-50
097-920-28-45     73-46-29

 або за адресою м.Черкаси, вул. Кобзарська, 42

2004-2021 c Всі права на сайт належать ТОВ "Системи безпеки". Розробка і просування сайта - seo-city.org