Наші послуги

 

охорона об'єктівНаша компанія пропонує широкий спектр послуг для організації дієвої системи безпеки для всіх клієнтів. Забезпечуючи комплексну безпеку клієнта на території міста Черкаси та Черкаської області, ми пропонуємо ефективне рішення багатьох завдань.

Охорона об'єктів

За помірну плату співробітники нашої компанії допоможуть вам відчути себе у безпеці. Ми пропонуємо послугу фізична охорона об'єктів для будівель будь-якої форми власності. Ми маємо досвід охорони офісних приміщень, маркетів, підприємств, підтримаємо громадський порядок на різноманітних масових заходах, організуємо ефективну охорону парків, гаражів, будівельних майданчиків. Всі охоронці, що працюють в нашій компанії пройшли спеціальний курс підготовки та перевірки, тому ви можете бути впевнені в тому, шо довіряєте охорону вашого об'єкта професіоналам.

Протипожежний захист

протипожежний захист, пожежна сигналізаціяВогонь - це небезпечна стихія, котра за лічені хвилини може знищити нажите за довгі роки добро. Тому слід вжити цілий комплекс заходів, щоб попередити пожежу на об'єкті і не допустити швидкого розповсюдження вогню по споруді, якщо займання все ж сталося. Цей комплекс заходів має назву протипожежний захист. До нього відносять устаткування для первинного пожежогасіння, водяні, пінні, газові установки пожежогасіння, спеціальну вогнезахисну обробку дерева, залізобетонних та металевих конструкцій. Найважливішим же заходом є пожежна сигналізація, котра здатна заздалегідь сигналізувати про виникнення пожежі на пульт охорони, що дозволить миттєво реагувати та запобігти значним матеріальним збиткам. Спеціалісти нашої компанії надають всі послуги з протипожежного захисту, починаючи з етапу проектування та монтажу і закінчуючи налагодженням систем та плановими перевірками.

Відеоспостереження

відеоспостереженняЦе одна з найбільш важливих систем, котрі допоможуть вам або найманому працівнику вести цілодобовий контроль за спорудою що охороняється. Щоб грамотно встановити, налагодити та вести відеоспостереження, треба володіти значним багажем знань та неабияким досвідом в цій сфері. Співробітники нашої компанії - це справжні професіонали, котрі можуть в короткі строки здати в експлуатацію справді дієву систему відеоспостереження.

Охоронна сигналізація

До охоронної сигналізації входить цілий комплекс технічних засобів по запобіганню проникнення посторонніх або покидання співробітниками об'єкту, що охороняється. Якщо охоронна сигналізація спроектована, встановлена та налагоджена належним чином, то випадкові спрацювання будуть зведені до мінімуму. А професійна група миттєвого реагування допоможе запобігти розкраданню вашого майна. Наша компанія здійснює комплексну охорону виробничих та житлових об'єктів за допомогою охоронної сигналізації.

В сферу наших послуг також входять:

  • Забезпечення та підтримка пропускного і внутрішньоб'єктного режимів;
  • Охорона та супровід цінних вантажів по території України;
  • Аналіз існуючих систем безпеки, розробку методів і засобів підвищення технічноного укріплення об'єктів;

Всі наші послуги ви отримаєте за доступними цінами, при  матеріальній відповідальності компанії.

Для отримання  більш детальної інформації звертатися за телефонами:
(0472) 736050
(0472) 734629
або за адресою:
м.Черкаси, вул. Кобзарська, 42


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009