Противопожарная защита

протипожежний захистВсім відомо, що пожежу легше попередити, ніж загасити. Тому кожен розуміє, що профілактика пожежі за допомогою вивчення правил протипожежної безпеки, дуже важливий етап навчання персоналу на будь-якому виробництві. Але теорії, звичайно, не вистачить. Тому всі споруди (офісні, виробничі, і ін.) повинні оснащуватися протипожежним устаткуванням для первинного пожежогасіння (автоматичними або ручними), до приїзду відповідних служб. Таке устаткування, а також різноманітні заходи, що проводяться для мінімалізації збитків внаслідок можливої пожежі складають комплекс під назвою ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ. Якщо в вашій споруді на високому рівні організований протипожежний захист, це допоможе локалізувати полум'я у випадку пожежі і недопустить поширення вогню по інших приміщеннях.

Пожежна сигналізація

Окремо, як найважливіша складова протипожежного захисту, стоїть пожежна сигналізація. Це система датчиків, які спрацьовують на задимлення, підвищення температури. Така сигналізація заздалегідь подасть звуковий сигнал, та сигнал на контрольний пульт, що дозволить миттєво реагувати у випадку пожежі. Звичайно, сигналізація потребує перевірок, постійного технічного обслуговування.

Отже, протипожежний захист - це надзвичайно важливий момент в побудові надійної системи безпеки на об'єкті. Охоронна компанія "Системи Безпеки" надає послуги з протипожежного захисту:

  • Проектування установок пожежогасіння (водяне, пінне, газове, порошкове, аерозольне), пожежної сигналізації, систем протидимного захисту, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі, пожежного спостереження, пристроїв для захисту будинків і споруд від розрядів блискавки та вогнезахисту конструкцій.
  • Мотаж, технічне обслуговування:пожежна сигналізація
  • Вогнезахисна обробка деревини та тканин.
  • Вогнезахист металевих, залізобетонних та інших конструкцій.
  • Цілодобовий контроль за станом пожежної сигналізації за допомогою пульта технічного спостереження.

Для отримання  більш детальної інформації звертатися за телефонами:
(0472) 736050
(0472) 734629

або за адресою:
м.Черкаси, вул. Кобзарська, 42

2004-2021 c Всі права на сайт належать ТОВ "Системи безпеки". Розробка і просування сайта - seo-city.org