Физическая охрана объектов

За помірну плату співробітники нашої компанії допоможуть вам відчути себе у безпеці. Ми пропонуємо послугу фізична охорона об'єктів для будівель будь-якої форми власності. Ми маємо досвід охорони офісних приміщень, маркетів, підприємств, підтримаємо громадський порядок на різноманітних масових заходах, організуємо ефективну охорону парків, гаражів, будівельних майданчиків. Всі охоронці, що працюють в нашій компанії пройшли спеціальний курс підготовки та перевірки, тому ви можете бути впевнені в тому, шо довіряєте охорону вашого об'єкта професіоналам.

До ваших послуг пропонується ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ будь-якої форми власності, а також підтримання громадського порядку на будь-якого роду  масових заходів. Наші спеціалісти здійснюють:

  • фізичну охорону офісних приміщень підприємств, магазинів.
  • надання фізичної охорони для підтримки порядку на масових заходах та ін.
  • фізичну охорону територій (паркових, гаражів, будівельних майданчиків)

ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ забезпечить захист від нападу, пожеж, протиправного проникнення і т.д. Охоронці забезпечені засобами захисту (бронежелети, шоломи), газовою та травматичною зброєю, засобами активної оборони. Пройшли курс спеціальної перевірки та підготовки. Якщо це необхідно, ми можемо вести охорону споруди за допомогою камер відеоспостереження.

Ви будите задоволені вартістю нашиг послуг з фізичної охорони об'єктів, які корегуються у відповідності з вимогами клієнта щодо надійності та економічності охорони.

Для отримання  більш детальної інформації можете звертатися за телефонами:
(0472) 736050
(0472) 734629

або за адресою:
м.Черкаси, вул. Кобзарська, 42

2004-2021 c Всі права на сайт належать ТОВ "Системи безпеки". Розробка і просування сайта - seo-city.org