Пожежна сигналізація: застосування

За принципом роботи пожежна сигналізація буває двох типів: адресно-опитна пожежна сигналізація і адресно-аналогова пожежна сигналізація. Основна відмінність між ними полягає у принципі передачі тривожного сигналу від датчика до контрольної панелі.
У системі адресно-опитної пожежної сигналізації датчик отримує запит про його стан і, якщо він справний і ознак тривоги не зафіксував, передає зворотний сигнал про те, що все в нормі. Якщо ж датчик зафіксував ознаки небезпеки, він передає тривожний сигнал. Таким чином, контрольна панель як би «опитує» датчики про їх стан. Така пожежна сигналізація має деякі недоліки, серед яких головний, - неможливість відрізнити сигнал тривоги від несправності датчика або проблем на лінії.Пожежна сигналізація
Адресно-аналогова пожежна сигналізація має в цьому принципову відмінність. Самі датчики не приймають рішення про тривогу. Контрольна панель весь час прочитує дані з датчиків і аналізує їх, стежить за значенням даних: рівнем температури, концентрації диму і так далі Це дає пожежній сигналізації такі переваги як виявлення спалаху на найранішій стадії, контроль працездатності датчиків і своєчасне запобігання можливому спалаху. Така система коштує дещо дорожче, але і її робота на порядок ефективніша. На сьогоднішній день адресно-аналогова пожежна сигналізація - самий передовий тип пожежної сигналізації.


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009