Безпека вашого помешкання

охорона об'єктівХто буде сперечатися з тим, що ми живемо в небезпечний час? Новини переповнені шокуючими звістками, молодь все більше звикає до насильства, розбої, нерідко з фатальним фіналом, здирництво і так далі. Відчувають небезпеку не тільки підприємці та заможні люди, а й пересічні громадяни. Тоді, коли багаті власники можуть замовити особисту охорону, та охорону майна, що робити людям середнього класу? Всі гроші вкладати в банки, котрі давно втратили довіру населення? Адже невідомо, чи буде існувати банк на час повернення депозиту, а як бути з непередбачуваними випадками, коли гроші потрібні зараз же? Тому дуже часто люди зберігають фінанси вдома. Та й окрім грошей в нашому помешканні більше ніж достатньо цінних речей, котрі ми б хотіли захистити від розкрадання.

Як же надійно забезпечити захист свого помешкання? Існує безліч методів, але найдієвіший -  охорона об'єктів. Зараз на ринку надання охоронних послуг працюють багато приватних компаній та співробітники міліції (ДСО). Вибір, звичайно, за вами, я просто хотів би розповісти про принципи охорони вашого житла.

Заспокойтесь, велетень-охоронник не буде постійно жити в вашому будинку та нищити запаси в холодильнику. Все набагато простіше. На об'єкті, що охоронється, встановлюється система датчиків, що реагують на рух, на розбиття скла; на вхідних дверях, а при необхідності і на вікнах, встановлюються датчики, котрі спрацьовують при розмиканні системи. Якщо охоронна сигналізація спроектована та налагоджена професійно, то випадкові спрацювання будуть рідкістю. Сама система буде працювати тільки тоді, коли ви активуєте її за допомогою вводу певної комбінації на охоронному пульті, що монтується біля вхідних дверей всередині приміщення. Активувати систему потрібно безпосередньо перед тим, як ви покидаєте приміщення. І, якщо хтось намагатиметься потрапити до вашого житла, сигналізація подасть сигнал про спрацювання певного датчика, і група миттєвого реагування щонайдовше за 3 хвилини прибуде до вашого помешкання. Головне, не забувайте деактивовувати одразу як увійшли, якщо не хочете доводити співробітникам служби безпеки, що ви - власник помешкання. Крім всіх позитивних моментів, вас приємно здивує ціна такої послуги.

 

     

 


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009