Протипожежний захист: заходи

Протипожежний захист - це комплекс заходів, які спрямовані на охорону системи поверхневих будівель, споруд рудників та шахт, підземних виробок, устатковання, для захисту від пожеж та різного майна, яке знаходиться в них, а у разі її виникнення евакуації людей, які перебувають там, ліквідації загоряння та наслідків. Як правило, складається з профілактичних заходів щодо попередження пожеж, обмеження їх розмірів та заходів, які спрямовані на найшвидшу ліквідацію пожеж, що виникли.
Для передбачення пожеж використовують такі практичні заходи:
ПротипожежПротипожежний захистні Двері.
Одно- та двостулкові дерев'яні та металеві протипожежні двері є ідеальним засобом захисту приміщення від пожежі в спорудженнях промислового типу, будинках дрібних виробництв, торгівлі і суспільних установ.
Протипожежні ворота, що автоматично закриваються, дозволяють захищати відкриті стінні прорізи від поширення полум'я усередині будинку. Пересування людей може здійснюватись  через вбудовані хвіртки. Ворота автоматично закриваються при виникненні пожежі чи у випадку відключення подачі електроенергії. Автоматика може бути підключена в загальну систему пожежної безпеки будинку.
Протипожежні скляні перегородки.
Ліфтові холи, коридори та приміщення можуть захищатися протипожежними скляними перегородками, які будуть захищати людей, що там находяться, при цьому загальний вигляд та об'єм приміщення не буде візуально перекритим.


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009