Протипожежний захист

У наш час протипожежне устаткування є складним і, завдяки цьому, дозволяє максимально ефективно забезпечувати пожежну безпеку різних об'єктів. З цього слідує, що і рівень кваліфікації фірм, і її персоналу, з пожежної безпекиі повинен теж підвищуватися.
Для боротьби з пожежею можна виділити такі 3 складові: виявлення і сповіщення, устаткування і засоби первинної пожежогасінні, устаткування спеціальних служб.
Всі будівлі (офісні, виробничі, і ін.) повинні оснащуватися протипожежним устаткуванням для первинного пожежогасіння (автоматичними або ручними), до приїзду відповідних служб. Такий протипожежний захист часто допомагає справлятися з вогнищем спалаху і недопустить поширення вогню по інших приміщеннях.Протипожежний захист
Устаткування для протипожежної безпеки існує різноманітне - побутові і професійні засоби пожежогасіння. Пожежні сигналізації варто винести в окрему категорію.
До основних видів протипожежного устаткування можно віднести:
вогнегасники - протипожежне устаткування, яке використовується у всіх будівлях і приміщеннях і, є найпоширенішим устаткуванням для гасіння локальних пожеж в початковій стадії їх виникнення. Різноманітність вогнегасників дуже велика - залежить від об'єму корпусу, вигляду використовуваної речовини, способу подачі вогнегасного складу.
щити, стенди і ящики - ипользуются для розміщення пожежного інвентаря (у основний набір зазвичай входить: лом, багор, лопата, відра і ін.). Можуть бути відкритими і закритими.
пожежний гідрант - використовується для відбору води з системи водопостачання для пожежних потреб. До нього підключаються пожежні рукави.
пожежні рукави і пожежні стволи - основна функція даного устаткування - подача і напрям струменя води на вогнище спалаху. Є одним з часто використовуваним засобом пожежогасіння. Пожежними рукавами повинні комплектуватися всі громадські будівлі. Розміщуються в пожежних шафах.
генератор піни - устаткування протипожежної безпеки, яке утворює піну для пожежогасіння з води і спеціального піноутворювача.
пожежні насоси і мотопомпи - використовуються для подачі води по пожежних рукавах до вогнища спалаху. Застосовуються у складі пожежного автомобіля.
ручний пожежний інструмент -призначений для доставки води або піску до місця пожежі, для розчищання або розбирання місць пожежі, розтину кровель, обшивки і ін. робіт
пожежна техніка - спеціальні автомобілі, які використовуються для пожежогасіння і порятунку.
спеціальна екіпіровка
Сучасне протипожежне оснащення і устаткування будівель і приміщень, грає важливу роль в забезпеченні їх пожежної безпеки.


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009