Охоронна сигналізація для квартири, будинку, дачі, котеджу

Ідучи щодня на роботу, збираючись у відпустку або просто залишаючи житло, завжди замислюєшся про те, чи буде все нормально, коли повернешся. Але статистика свідчить, що кількість квартирних крадіжок і пожеж постійно зростає, як і ризик позбутися свого майна. Доводиться задуматися про охоронну сигналізацію для свого житла. Охоронна сигналізація допомогає зберегти свої нерви, час і гроші.
Яку охоронну сигналізацію для котеджів, квартир, дач, будинків варто вибрати?
Слід вибирати сучасні GSM сигналізації. Це новий вид охоронних систем, що відрізняються доступністю, високою якістю та надійністю. В основі пристрою лежить GSM-модуль і при спрацюванні датчиків система не тільки включає виконавчі пристрої, але і повідомляє власника про тривогу шляхом надсилання смс-повідомлень або телефонних дзвінків на задані номери.Охоронна сигналізація
Подібний пристрій можна використовувати і як охоронну сигналізацію дачі. Основна вимога до охоронної сигналізації для дачі - можливість тривалої автономної роботи. Цій умові повністю відповідають GSM сигналізації. Їх можна залишити включеними на весь зимовий сезон, використовуючи акумуляторні батареї. Ризик помилкових спрацьовувань практично відсутній. Якщо акумулятор сигналізації розряджається, вона вас про це попередить за допомогою смс, і вам необхідно буде його замінити або зарядити.
GSM сигналізації можуть виконувати будь-які охоронні функції. Справа в тому, що все залежить від обраних датчиків, які підключаються до системи. GSM сигналізації сумісні з будь-якими аналоговими та цифровими датчиками, як з бездротовими, так і з провідними. Ви можете підключити датчики на відкриття дверей і вікон, датчики об'єму, руху, поставити датчики температури, вібрації і будь-які інші з доступних сьогодні. Чи буде зручно, якщо до блоку підключити пожежні датчики, тоді охоронна сигналізація GSM буде виконувати не тільки охоронну роль, але стане і ефективної протипожежною системою.


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009