Охоронна і охоронно-пожежна сигналізація

Важливим моментом для пожежної безпеки є своєчасне виявлення вогнища спалаху. А це може забезпечити система пожежно охоронної сигналізації. Ці системи в режимі реального часу проводять моніторинг приміщень, що охороняються, і, в разі виникнення спалаху або несанкціонованого проникнення задіюють цілий ряд заходів - від повідомлення на пульт охорони, до автоматичного включення систем сповіщення, виключення електроживлення, блокування приміщення і ін.Пожежна сигналізація, протипожежний захист

Система охоронно-пожежної сигналізації являє собою складний комплекс взаємозв'язаного устаткування, яке служить для своєчасного виявлення спалаху і несанкціонованого проникнення. Також, найчастіше, дана система інтегрується в комплекс з інженерними системами будівлі.

До складу пожежно-охоронної сигналізації входять: (принцип побудови охоронної і пожежної сигналізацій однаковий, хоча і виконують вони різні функції)

  • сповіщувачі (датчики) - для виявлення пожежі або проникнення. Вони реагують на різні параметри довкілля і можуть бути теплові, димові, світлові, іонізаційні, комбіновані і ручні сповіщувачі, реакція на злом, розбиття скла, на звук;
  • приймально-контрольна апаратура і периферійні пристрої для обробки і протоколювання інформації і формування сигналів тривоги, що управляють (центральні станції, контрольні панелі, прилади приймально-контрольні).

Також пожежна сигналізація повинна дати команди на сповіщення про пожежу, на включення димовидалення і автоматичного пожежогасіння.


• КУРС ВАЛЮТ
 
bank-ua.com   bank-ua.com
bank-ua.com   bank-ua.com

• ПОГОДА
 
Яндекс.Погода
Яндекс цитирования
Web Page Rank Icon
СБ© 2009